E-BOOKY                                                                                                                                     INFORMACE * RADY * INSPIRACE * PŘÍBĚHY  

Marketing pro každého

Přináší z dnešního moderního  marketingu to nejpodstatnější. Učí  „marketingově myslet“ a vysvětluje, proč je marketingová gramotnost pro nás všechny tak důležitá: před čím nás ochrání a k čemu ji můžeme použít v běžném životě. 

  • Poslední proměny marketingu a jeho dnešní hlavní filozofie,
  • hlavní aktuální marketingové trendy, s důrazem na marketing internetový,
  • hlavní marketingové strategie, klíčové pro úspěch v internetovém podnikání na současném trhu zboží a služeb,
  • související fakta a informace ze světa marketingu,
  • inspirace a návody z marketingu pro běžný život,
  • nebezpečí marketingové manipulace pro spotřebitele.

    Více zde

 


 Jak přežít život 1.2.3. díl

Cenově zvýhodněná kolekce tří dílů e-booků JAK PŘEŽÍT ŽIVOT celkem přináší:

* 50 příběhů – konkrétních životních problémů 

* 50 unikátních komentářů, rad a návodů k jejich vyřešení 

* 50 poznámek s dalšími informacemi k probíraným tématům

Odborný rozbor a návod, jak zvládnout padesát (!) poměrně běžných životních průšvihů, problémů a těžkých situací, už představuje „malou univerzitu života“. Neboli, tato kolekce e-booků vás velmi obohatí, protože vás vyzbrojí znalostmi, jak zvládnout mnohé životní karamboly, jež se můžou přihodit prakticky komukoliv. Z příběhů, které vás budou bavit, ale hlavně z odborných a vtipně podaných rad, načerpáte pro sebe nejen poučení, informace, inspiraci, rady a návody, ale také klid a víru, že i tzv. beznadějné situace se dají vyřešit a mnohé i v dobré obrátit.

 


  Jak přežít život, 3. díl

Znáte rčení o tom, že i největší životní problémy a průšvihy obvykle začínají úplně nevinně a obyčejně? Dokazuje to i třetí díl našeho e-booku JAK PŘEŽÍT ŽIVOT, který přináší dalších 18 autentických životních příběhů, v nichž se možná poznáte, protože se můžou kdykoli přihodit prakticky téměř komukoliv. Každou popsanou konkrétní životní situaci vtipně rozebírá, zasvěceně a moudře komentuje známý psycholog doktor Šmolka a vždy přidává použitelnou praktickou radu jak „z toho ven“. Všechny příběhy jsou opět obohaceny o poznámky K věci…, které obsahují další informace k tématům.

Ukázka zde

 


  Jak přežít život, 2. díl

Druhý díl přináší do třídílného manuálu JAK PŘEŽÍT ŽIVOT dalších 17 autentických životních příběhů se 17 zcela konkrétními odbornými komentáři a radami renomovaného psychologa PhDr. Petra Šmolky a 17 poznámkami K věci..., které probírané situace a problémy obohacují o další informace. Tentokrát se autoři zaměřili kromě partnerských, vztahových, manželských a rodinných problémů, například i na bossing, tedy šéfovskou šikanu, na sousedské konflikty, zradu mezi kamarádkami, ale i na nespokojenost s vlastním zjevem, tedy na nejčastější ženské mindráky. Součástí ukázky je i celý Obsah s názvy všech kapitol a příběhů. 

Ukázka zde

 


  Jak přežít život, 1. díl  

     Hádáte se s manželem? Nebo s dětmi? Máte problémy se starými rodiči? Bojíte se o své zdraví? Nemůžete najít životního partnera… Nejste v tom sami! Většina z nás občas prožívá chvíle či dokonce období, kdy se mu zdá jeho vlastní život k nepřežití. Těžké, zoufalé či přímo beznadějné životní situace a příběhy! A právě pro ně - a ještě lépe pro jejich prevenci – byl vytvořen tento e-book. Se stručně popsanými skutečnými příběhy a konkrétními komentáři a radami zkušeného předního psychologa. Vnímavý čtenář z nich může načerpat nejen poučení, informace, inspiraci, rady a návody, ale také klid a víru, že všechno se dá vyřešit a v dobré obrátit. 

 Ukázka zde

 

 

az-e-booky
odrostenci50plus
digitalalbum