E-BOOKY                                                                                                                                     INFORMACE * RADY * INSPIRACE * PŘÍBĚHY  

Jak přežít život, 1.2.3. díl

Cenově zvýhodněná kolekce tří dílů e-booků JAK PŘEŽÍT ŽIVOT celkem přináší:

* 50 příběhů – konkrétních životních problémů 

* 50 unikátních komentářů, rad a návodů k jejich vyřešení 

* 50 poznámek s dalšími informacemi k probíraným tématům

Odborný rozbor a návod, jak zvládnout padesát (!) poměrně běžných životních průšvihů, problémů a těžkých situací, už představuje „malou univerzitu života“. Neboli, tato kolekce e-booků vás velmi obohatí, protože vás vyzbrojí znalostmi, jak zvládnout mnohé životní karamboly, jež se můžou přihodit prakticky komukoliv. Z příběhů, které vás budou bavit, ale hlavně z odborných a vtipně podaných rad, načerpáte pro sebe nejen poučení, informace, inspiraci, rady a návody, ale také klid a víru, že i tzv. beznadějné situace se dají vyřešit a mnohé i v dobré obrátit.


  Jak přežít život, 1. díl  

     Hádáte se s manželem? Nebo s dětmi? Máte problémy se starými rodiči? Bojíte se o své zdraví? Nemůžete najít životního partnera… Nejste v tom sami! Většina z nás občas prožívá chvíle či dokonce období, kdy se mu zdá jeho vlastní život k nepřežití. Těžké, zoufalé či přímo beznadějné životní situace a příběhy! A právě pro ně - a ještě lépe pro jejich prevenci – byl vytvořen tento e-book. Se stručně popsanými skutečnými příběhy a konkrétními komentáři a radami zkušeného předního psychologa. Vnímavý čtenář z nich může načerpat nejen poučení, informace, inspiraci, rady a návody, ale také klid a víru, že všechno se dá vyřešit a v dobré obrátit. 

Ukázka zde

 


Jak přežít život, 2. díl

Druhý díl přináší do třídílného manuálu JAK PŘEŽÍT ŽIVOT dalších 17 autentických životních příběhů se 17 zcela konkrétními odbornými komentáři a radami renomovaného psychologa PhDr. Petra Šmolky a 17 poznámkami K věci..., které probírané situace a problémy obohacují o další informace. Tentokrát se autoři zaměřili kromě partnerských, vztahových, manželských a rodinných problémů, například i na bossing, tedy šéfovskou šikanu, na sousedské konflikty, zradu mezi kamarádkami, ale i na nespokojenost s vlastním zjevem, tedy na nejčastější ženské mindráky. Součástí ukázky je i celý Obsah s názvy všech kapitol a příběhů. 

Ukázka zde

 


Jak přežít život, 3. díl

Znáte rčení o tom, že i největší životní problémy a průšvihy obvykle začínají úplně nevinně a obyčejně? Dokazuje to i třetí díl našeho e-booku JAK PŘEŽÍT ŽIVOT, který přináší dalších 18 autentických životních příběhů, v nichž se možná poznáte, protože se můžou kdykoli přihodit prakticky téměř komukoliv. Každou popsanou konkrétní životní situaci vtipně rozebírá, zasvěceně a moudře komentuje známý psycholog doktor Šmolka a vždy přidává použitelnou praktickou radu jak „z toho ven“. Všechny příběhy jsou opět obohaceny o poznámky K věci…, které obsahují další informace k tématům.

Ukázka zde

 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity jen ke zpracování tohoto komentáře Zásady zpracování osobních údajů

     Jak přežít život 1. díl - UKÁZKA

Příběhy, vybrané do tří dílů e-booku Jak přežít život se čtou skvěle a jsou skutečně ze života. Nejdřív jsem myslel, že je to pouze pro ženy, když vlastně všechny situace jsou líčeny ženskými hrdinkami. Ale pozor, pánové, to vůbec nevadí, protože je to pro nás chlapy vlastně velmi poučné přečíst si, jak nás ženské vidí a co jim na nás tak vadí. Musím přiznat, že jsem se v minimálně v jednom příběhu hodně poznal a zalitoval, že jsem tento "manuál" neměl dříve. Nejspíš bych ve svém bývalém manželství uměl řadu konfliktních situací řešit lépe. Doktor Šmolka je opravdu vynikající odborník a umí poradit tak, že to je nejen použitelné, ale v daném případě i nejlepší možné řešení. Přitom nementoruje (to nesnáším) a je vtipný. V těch 3 dílech si fakt může najít každý to, co potřebuje a ještě se při čtení pobaví a dozví spoustu souvisejících zajímavostí. A to zde nemluvím o ušetřených financích za konzultace, kdybyste šli k "živému" odborníkovi. Doporučuji. pajano.2010@seznam.cz

Pajano

Na "Jak přežít život?" mě upozornila kamarádka, která to neměla v životě vůbec lehké a nevěděla si rady. Knížka pomohla jí a teď pomáhá i mně. Navíc je i zábavná, žádné nudné poučování, ale vtipně podané praktické rady. Fakt dobrá.

Kateřina Horvátová

"Jak přežít život?" jsem si koupila z několika důvodů: mám malý byt a úplně malou knihovnu, a hlavně, knížku, která by odpovídala na tak široký záběr problémů každodenního života jsem v knihkupectvích marně hledala. Našla jsem ji mezi elektronickými a neváhala. Je to dobrý pomocník při řešení problémů a navíc moc zajímavé počtení.

Alena Roenchein
az-e-booky
odrostenci50plus
digitalalbum